Otomobil

Opel Insignia 2017

Opel Insignia 2017

2003 yılından bu yana konsept model olarak tasarlanan ve 2008 yılında Opel Vectra’nın yerine geçerek D segmentinde boy gösteren Opel Insignia, bu yıla ikinci jenerasyonu ile beraber dahil oluyor.

Opel’in son yıllarda yapmış olduğu muhteşem çalışmalar alanında yer alan Opel Insignia 2017, görenleri kıskandıracak bir donanımsal araç türü olarak yollra çıkıyor.

100 mm kadar uzun dingil mesafesiyle sunulan araç türü, aynı zamanda 1.6 dizel ünite ile beraber yakıt tasarrufunu sağlama konusunda da yardımcı oluyor. Düşük hacimli motordan, yüksek performanslı dizel üniteye geçişiyle beraber güçlenen araç türü, aynı zamanda 1,6 lt Bi-Turbo CDTi ünitelerin kullanımıyla beraber çok daha donanımlı bir araç olarak karşımıza çıkacak.

Aynı zamanda Opel Insignia 2017 ile beraber 1,6 turbo benzinli, 200 Ps, 300 NM Tork güç üreten motorlar da tercih edilecek. Bir diğer motor çeşidi içinse 6 silindirli motorun yer alacağı ve bu motorların 400 PS güç üreteceği biliniyor. Opel Insignia 2017, yapılan değişimlerle beraber 100 kilograma kadar daha fazla hafiflemiş durumda!

Alman firması, 4 tekerden çekiş sistemini belirli serilerde kullanmaya devam edeceği gibi, bazı araçlardan da tamamen kaldıracaklarını duyurmuş oldu. Tork konvertörlü otomatik şanzıman ile sürüş konforunu el üzerinde tutan Opel Insignia 2017, ayrıca LED far yapısı, etkileyici tasarımı ve muhteşem teknik özellikleriyle de göz dolduruyor.

Aracın henüz satış fiyatına ilişkin olarak bir bilgi durumu söz konusu değil. Bu noktada ise Opel Insignia 2017 ile beraber hayatımıza dahil olacak yenilikler çok sık araştırılan durumlar arasında yer alıyor.

Ülkemizde de Şubat 2017 tarihi itibariyle satışa sunulacak olan otomobil, kitlelere muhteşem bir sürüşün kapılarını sonuna kadar aralayacak ve doğru bir donanım elde etme noktasında da sürüş konforunu el üzerinde tutmanıza yardımcı olacak.

Sitemizden sizlere fiyatı, teknik özellikleri ve donanımlarına ilişkin daha detaylı bilgiler vereceğiz.

Resimleri Tıklayarak Tam Ekran İnceleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

5 Yorumlar

  1. Kayseri merkezden ben murat hoca. Mrb paylaşımın gerçekten çok iyi, tebrikler 09-01-2017 14:57:43

  2. haberci Opel Insignia 2017 Merhabalar web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Konumuz

Kapalı
Kapalı