Ekonomi

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

GARANTİ BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU SONUCUNU ÖĞRENME

Günümüzde hemen herkesin bir kredi kartı var. Nakit para ihtiyacımızı karşıladığımız bu kartlar ile alışverişler keyifli bir hale geliyor. Özellikle beyaz eşya, cep telefonu gibi nispeten pahalı ihtiyaçlarımızı satın alırken bankadan bankaya değişen taksit avantajları, ödeme zamanı erteleme gibi, +3,4 taksit avantajı gibi verilen fırsatlar, kredi kartlarını hayatımızın vazgeçilmez varlıkları haline getirdi bile.

Ancak ortalama bir gelir sahibi iseniz, elbette bankanın politikalarına göre belirlediği bir limite sahip oluyorsunuz. Bu da ekonominin de dediği gibi “sınırsız ihtiyaçları” maalesef sınırlı bir hale getiriyor. Hâl böyle olunca da başka kredi kartlarına ihtiyaç duyuluyor.

Kredi kartı avantajlarını değerlendirerek başka bankalara yapılan başvurular genellikle bir hafta kadar süre içerisinde uzmanlar tarafından değerlendiriliyor ve sonuç size bildiriliyor.

Bu kapsamda en avantajlı bankalar arasında yer alan Garanti Bankası da tüketicilerin en çok tercih ettiği bankalar arasında. Çünkü Bonus Card başta olmak üzere, Flexi Card, Money Card, Miles&Smiles ve American Express gibi çeşitli avantajlara sahip kredi kartları Garanti Bankası’nın popülaritesini artırmış durumda.

Siz de bütçenize göre seçtiğiniz bir kredi kartı için başvuru yaptınız ve sonucu mu bekliyorsunuz. O halde sadece bir kaç dakika içinde sonucunuza ulaşabilirsiniz.

Hemen garanti.com.tr adresini tıklayın. Ana sayfada bulunan ” Kartlar” başlığına tıkladığınızda, sol kısımda menü açılacaktır. Orada yer alan “başvuru takibi” yazısına tıkladığınızda karşınıza bir form açılacak. Formda yer alan başvurduğunuz ürün kısmında hangi kredi kartı için istek yaptığınızı işaretleyin.

Daha sonra varsa başvuru sırasında size verilen form numarasını belirtilen kutucuğa yazın. Hemen altında yer alan cep telefonu numaranızı ve doğum tarihi bilgilerinizi girdikten sonra gerçek kişi olduğunuzu ispatlamak için de yeşil alanda yer alan güvenlik doğrulama karakterlerini girdikten sonra “Devam” seçeneğine tıklayın.

Şayet bilgilerinizi doğru girdiyseniz, başvuru durumunuz hakkında bilgi edinmiş olursunuz. Eğer kesin sonuç isterseniz telefon bankacılığını da kullanabilirsiniz. Bunun için 444 0 333 no’lu telefonu arayın ve sesli yanıt sisteminin yönlendirmesini takip ederek direkt müşteri temsilcisi ile görüşmek kaydıyla olumlu ya da olumsuz sonuç hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Tags

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close