Moda

Düğün Abiye Modelleri

Düğün Abiye Modelleri

Düğünler hepimiz için çok önemli ve özel bir organizasyondur. Genel olarak yabancı sayılan ya da bize uzak olan kişilerin düğünlerine gitmeyi çok tercih etmeyiz. Daha çok yakın akrabalarımızın veya çok yakın arkadaşlarımızın düğünlerine gidip eğlenmeyi severiz. Gittiğimiz düğünlerde de şıklık konusunda adeta gelinle yarış içine gireriz. Hepimizi güzel olma telaşı kaplar. 2016 düğün abiye modelleri daha çok düğünün olacağı yere göre seçilmelidir. Katılacağımız düğün bir kır düğünü ise mutlaka çok canlı renkler tercih etmemizde yarar vardır.

Düğünde giyeceğimiz elbise modelleri içinden seçeceğiniz modeli kapalı ortamlarda giyinecekseniz bedeniniz ve ten renginiz için en uygun modeli ve rengi seçmelisiniz, dekolte oranı konusunda da özenli olmalısınız. Eğer boyunuz ve kilonuz uygun ise mutlaka şık bir balık elbise giyinip gelinden daha güzel olabilirsiniz. Giyeceğiniz bu modelde elbisenin dekoltesi, sizin vücudunuza olan güveninizle alakalı bir durumdur. Ancak unutmamak gerekir ki bir tek dekolte seçmelisiniz. Düğün abiye modelleri içerisinde çok fazla dekolteli elbise seçerseniz ortaya hoş bir görüntü sergilenmeyecektir. Abiye elbiselerin bayanlar açısından ayrı bir yeri ve önemi bulunmaktadır. Kıyafetin rengi kırmızı olursa bu önem iki katına çıkar.

Bayanlar için önemi çok büyük olan gece davetleri ve düğünler için kullanılan abiyeler vazgeçilmezdir. Her geçen gün şıklığınıza şıklık ekleyen yeni abiye modelleri tasarlanmaktadır. En son moda ve en yeni düğün abiye modelleri içine baktığımız zaman sırtı açık abiye modellerini hemen görürüz. Dantel işlemeli olan böyle abiye modellerinin çok şık bir duruşu olduğu gözden kaçmamaktadır. Estetiğe önem veren bayanlar için sırt dekolteli abiyelerin çok ayrı bir önemi vardır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı