Moda

Drapeli Gelinlik Modelleri

Her kadının beğenebileceği ve hem şık görünümü hem de rahatlığı ile ilk tercih edilen drapeli gelinlik modelleri içinde dantel ayrıntılı gelinlikler yer almaktadır. 2016 drapeli gelinlik modelleri arasında farklı desenleri dantelden yapılmış süslemeler ile sunmuş olan moda evleri tasarımcıları ve tasarımcılar çok güzel ve şık duran, bir gelin olarak düğününüzü rahat geçirmeniz açısından drapeli gelinlikleri tavsiye ediyorlar.

Drape katlı dikilmiş olan kumaşlara verilen isimdir. Abiye elbise modellerinde drapeli elbiselere farklı bir ilgi gösteren tüm kadınlar, gelin olduklarında da drapeli gelinlik modelleri giymeyi tercih etmekteler. Bütün gelinliklere çok değişik bir hava veren drape, aynı anda sizlere farklı tasarımlarda gelinlik de sunmaktadır. İçerisinde zarif ve asil durmanızı sağlayan drapeli gelinlik modelleri moda evlerinde oldukça sık bulunuyor. Drapeli gelinlik modelleri kilolu olan gelinler için mucize niteliği taşımaktadır. Kilo fazlalıklarının kapatılmasında katlı detaylar çok etkili olmaktadır.

Gelinliklerdeki kat ayrıntıları bel kısımlarında olabileceği gibi etek bölümlerindeki kat detayları da gelinliğe ayrı bir şıklık katabilmektedir. Katları ayıran yerlere koyulacak dantel işlemeler sayesinde en zarif gelinlerden biri olabilirsiniz. Drapeli gelinlik modelleri içinde seçim yaparken dikkat edeceğiniz ilk nokta gelinliğin bedeninize tam oturması olacaktır. Bedeninize tam oturmayan gelinliklerde katlar sarkar ya da çok gerilebilir. Drapeli gelinlik modelleri zayıf olan gelin adayları için de tercih edilmektedir. Özellikle bedeni saran katlar çok şık ve tamamlayıcı olmaktadır. Zarif görünmek isteyen gelinlerin ilk tercihleri içinde yerini alan drapeli gelinlik modelleri arasından seçim yapmak oldukça zordur

 

Etiketler

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı