Otomobil

Citroen C3 2017

Citroen C3 2017

Citroen firması, uzun süredir merakla beklenen B segmenti otomobili olan Citroen C3 2017’yi tanıttı! Tepeden, tırnağa tamamen değişen araç, yeniliklerini tıpkı C4 Cactus üzerinden tasarlamış gibi görünüyor. Hatta pek çok kişi aracı gördükten sonra C3 Cactus ismini takmışlar bile!

Dış görünümünde fazlaca benzerlik barındıran bürün, yeni tasarımıyla beraber sizlere alternatif bir sürüş konforunu sağlayacak.

Citroen C3 2017, tek dezavantajı olarak tekrardan 300 litre yükleme alanı (bagaj) barındıracak. Bu sebeple yine C3 severler, maalesef ki dar bagaj gibi olanaklarla baş başa kalmak durumunda olacaklar. İç mekan olarak ise Full 3D yeni kasa tasarımı ile ön plana çıkan araç türü, alanında 7 inçlik tablet barındıracak, sizlere Apple CarPlay ve Android Auto konusunda da bir multimedya tasarımı yapacak.

Bunun yanı sıra geri görüş kamerası, kör nokta uyarı sistemi, anahtarsız giriş ve başlatma sistemleri, panoramik cam tavan gibi yeniliklerde söz konusu olacak. Citroen C3 2017, aynı zamanda 1,0 litre atmosferik benzinli aracı barındırdığı gibi, 68 beygir güç üreten bir motor olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca alanında 1,2 litre 82 beygirlik ünite de barındıran bu otomobil türü, sizlere 1,2 litre olmak kaydıyla puretech turbo benzinli motorlarını da sunuyor. 1.6 litrelik BlueHDi motorda ise 75 ve 100 beygir seçenekleri söz konusu olacak.

Citroen C3 2017 EAT6 otomatik şanzıman görevini alanında barındırıyor. Bu alanın çok satan otomobilleri arasında yer alan Citroen C3 2017, her daim sizlere kalitesiyle keyifli bir sürüş tekniğini doğrudan aktarmayı ihmal etmiyor.

Donanımıyla ön plana çıkan ve kitlelerin ortak noktası halinde görülen otomobil çeşidini siz de satın almak ve bir kullanım ortamı yaratmak adına hemen Citroen C3 2017 araştırmalarına devam edebilirsiniz. Dönemin çok satan modeli, makyajlanmış tasarımıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Resimleri Tıklayarak Tam Ekran İnceleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tavsiye Konumuz

Kapalı
Kapalı